Opis serwera

Jest to serwer bardzo popularnej grupy z Facebooka, gdzie mieliśmy ponad 23 tysiące członków! Grupa niestety, przez niszczycielską politykę facebooka została zbanowana, a jedynym kontaktem z resztą członków został discord, na który niestety nie wszyscy zdążyli wejść.

Chcemy odnowić community i chociaż częściowo odnowić straty, które mamy dzięki facebookowi. Na serwerze znajdziesz:

» 「💬」 Miłą i ogarniętą administrację na poziomie, » 「❤️」 Najlepsze community wszech czasów, aktywne na chatach głosowych i tekstowych, » 「📯」 Pełno kanałów i możliwości, które pomogą Ci rozwinąć skrzydła, » 「🐱‍🏍」 AUTORSKIEGO BOTA, KTÓRY Z PEWNOŚCIĄ UROZMAICI CI U NAS POBYT, » 「🎶」 Wspaniałych DJ-ów, którzy zapewniają muzykę praktycznie 24/7 oraz AUTORSKIEGO BOTA MUZYCZNEGO, » 「♟️」 Częste turnieje (ostatnim razem, przykładowo odbył się turniej szachowy) i eventy, » 「💎」 Zboostowany serwer, przez co możesz streamować w wyższej jakości i mieć dostęp do większej ilości emotek, » 「🎉」 Mega częste giveaway'e na kody nitro i klucze do gier na steam i innych platformach, …I NIE TYLKO

Chcesz mieć podobny link, bądź stronę do tej?

Dodaj bota naDSC.pl z tego linku, aby otrzymać darmowy spersonalizowany, inaczej customowy link do twojego serwera wraz z darmową stroną serwera. Jeżeli będziesz potrzebował pomocy przy konfiguracji bota, napisz na serwerze support.